טלפון 08-8580262

נייד 050-9099068

גגות קלים – סוגים ושימושים

גגות קלים משמשים למגוון שלם של צרכים בכל סוג של בנייה: תעשייתית, פרטית, חקלאית או בנייה ציבורית. ניתן לראות יותר ויותר פתיחות לבנייה של גגות קלים ממגוון של חומרים וזאת בשל היתרונות הרבים של גגות אלה. לפני הכול מדובר בעלויות יחסית זולות מכל מה שהכרנו עד כה, יתרון נוסף ומשמעותי הוא המהירות בה בונים את הגגות הללו.

מדובר במענה אסטטי ואיכותי שיכול להחזיק לאורך שנים, ברמות איטום גבוהות ובהיעדר של עבודות תחזוקה. בשל כל היתרונות וניצול המשאבים, בניית גגות קלים נחשבת לבנייה ידידותיות לסביבה. במאמר לפניכם סקירה אודות סוגי גגות קלים.

גגות קלים מפנלים מבודדים
גגות עשויים מפנלים מבודדים, עונים גם לשם איסכורית, אלה שימשו בעיקר בנייה של מבנה תעשייתי, אך בשל שיפור הרכיבים יהיו גגות אלה מיועדים לבניה שהיא פרטית וירוקה. זוהי שיטת בניה מודולארית שבנויה מפנלים של פח מגולוון עם גוון, הוא מגיע בצורת מלבן או בצורה גלית, כשהם דבוקים יחד ולהם מוסיפים חומר מבודד כמו צמר סלעים או קלקר וכו’.
התוצאה היא לוחות חזקים ביותר שיש להם בידוד אידיאלי ואקוסטיקה גבוהה ומגיעים בשלל של צבעים לפי בחירה. הם מתאימים מאוד לאקלים בארץ, והם גם נחשבים לדקורטיביים וניתנים לעיצוב. התקנת הגג תדרוש קונסטרוקציה מתכתית, אליה יוברגו הלוחות בצורה אטומה ומבודדת.

גגות קלים מפי.וי.סי
גגות פי.וי.סי מגיעים בלוח גלי גמיש עם כמה שכבות, הם עמידים לחום השמש ולכל מזג אוויר קיצוני אחר וגם לחומרים כימיים ואש. בנוסף, הם בעלי בידוד אקוסטי ותרמי מצוין, וגם האלסטיות שלהם היא יתרון כי היא הופכת אותם שמישים בעיקר לגגות מקומרים. הם מתאימים במקומות כמו – מחסן, פרגולה, מבנה תעשייתי או ציבורי ועוד.

גגות קלים מפוליקרבונט
לוח של פוליקרבונט יגיע בשכבה ובעובי שונה וישמש גם במבנים של גגות קלים. גג זה עשוי מחומר פולימר שקוף, המסה שלו קלה ביותר, גגות אלה אינם נוטים להישבר בקלות ובעלי יכולות בידוד אקוסטיות ותרמיות טובות. ללוחות הללו יש עמידות לחום ולקרינת UV, ולכן מומלץ מאוד להניח אותן במקומות בהם יש שמש יוקדת רוב הזמן, ניתן לעשות בהן שימוש במרפסות, פרגולה, בריכות ועוד.

מתלבטים באיזה סוג גג לבחור? פנו אלינו כאן או צרו קשר במספר 050-9099068 ותתרשמו מההיצע הרב של סוגי גגות קלים וחומרי איטום למיניהם ואנו נשמח לספק לכם עבודה מקצועית ובאיכות גבוהה.