טלפון 08-8580262

נייד 050-9099068

על השירותים השונים שמציע קבלן איטום

ישנם סוגים שונים של עבודות איטום. מורכבות או פשוטות, הן דורשות פנייה לבעל מקצוע, המתמחה בתחום, קבלן איטום בדרום הארץ וכך גם באזורים נוספים אפשר למצוא כיום קבלנים מנוסים מאד, המציעים את שירותיהם לקהל הרחב: לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד.  באילו שירותי איטום מדובר ומה מאפיין כל שירות כזה? הנה סקירה על שירותיו של קבלן איטום ועל חשיבותם.

מגוון של פתרונות באיכות גבוהה

קבלני איטום בדרום ובכל הארץ, למעשה, מציעים כאמור שורה ארוכה של שירותי איטום. כך יכולים לקוחותיהם, הן הפרטיים והן העסקיים, ליהנות מפתרון איכותי בהתאמה מלאה ומשירות מקצועי ללא פשרות. ברשימת שירותי האיטום המוצעים על ידי הקבלנים כיום אפשר למצוא: איטום גגות על כל סוגיהם (גגות בטון, גגות פח, גגות סקאי-לייט, גגות אסבסט וגם איסכורית), איטום של מאגרי מים, איטום בריכות שחייה (פרטיות וציבוריות), איטום מקלטים, קירות חיצוניים ומרתפים ואיטום מרפסות.

היתרונות בפנייה לגורם מקצועי ומנוסה

עבודות האיטום מתחילות בבדיקה ובאיתור הנזילות (אם יש כאלו), איתור כתמי רטיבות וגם כשלי איטום ושימוש בפתרונות האיטום האיכותיים ביותר, המוצעים כיום בשוק, תוך התאמתם לאופיו של המקום והאלמנט שאותו יש לאטום. היתרונות בפנייה לבעל מקצוע מנוסה מאד הם העבודה הנקייה שהוא מבצע, שאיננה מלכלכת את האזור עצמו, העבודה השקטה, שאיננה מהווה מטרד לסביבה ושימוש בחומרים איכותיים בעומדים בכל התקנים הנדרשים.

מומלץ מאד, בעת הפנייה לקבלן האיטום, לבדוק איתו אילו שירותי איטום הוא מציע ולספק לו את כל הנתונים הנדרשים. חשוב לבחון את העלויות, לקבל מידע על שיטת האיטום הנבחרת ולבקש לשמוע חוות דעת של לקוחות קודמים כדי לקבל את ההחלטה הנכונה. איטום של גורם מקצועי מוסמך יכול לעשות את כל ההבדל בין מבנה ראוי למגורים או לעבודה לבין כזה שלא.

זקוקים לשירותיו של קבלן איטום מאזור הדרום? מקצועיות ושירות ברמה גבוהה הם פרמטרים שאינכם מוכנים להתפשר עליהם? חברת ח.ב איטום וציפוי במערכות מתקדמות בע”מ, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת שירותי החברה, לחצו בכפתור ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר במספר 08-8580262