טלפון 08-8580262

נייד 050-9099068

פינוי אסבסט – מדוע הוא חשוב כל כך?

סביר ששמעתם בעבר (ואולי גם בהווה) לא מעט על האסבסט ועל כמה שהוא מסוכן. אבל, האם ידעתם באמת את הסיבות לכך ומדוע חשוב כל כך לפנות אותו מיידית מהאזור? לשמחתנו, המודעות הרבה לנושא איכות הסביבה וליצירת מרחב מגורים שבריא ונעים לנו, היא גבוהה מאד, וישנם היום לא מעט אנשי מקצוע, המתמחים ביצירת סביבה כזו. קבלנים מורשים פירוק אסבסט הם הכתובת לפנות אליהם כאשר יש צורך בפינוי של האסבסט המסוכן, והם אלה עם היכולת, הידע וגם הציוד הנדרש כדי לעשות זאת בצורה הנכונה, הטובה והבטוחה ביותר.

אבל, מדוע חשוב לפנות אותו?

האסבסט הוא חומר גבישי העשוי מסיבים דקים מאד וארוכים. זהו חומר חזק ועמיד מאד ובמשך שנים רבות השתמשו בו לצורך בניית מבנים שונים, מחסנים, סככות וגם תקרות. הוא ידוע כחומר עמיד בפני אש, עמיד בפני קורוזיה וגם עמיד בפני כימיקלים מסוגים שונים וזו גם הסיבה מדוע היה פופולארי מאד כחומר לבנייה. עם הזמן, למדו יותר ויותר על החומר עצמו וערכו מחקרים הבוחנים את מידת יעילותו, כמו גם השפעתו על הסביבה ובעיקר על השוהים במבנים הכוללים אותו. מחקרים שבוצעו לאורך השנים גילו כי האסבסט אחראי להופעתן של מחלות קשות מאד, לרבות סרטן. שריפת אדי החומר יכולה לגרום לסכנות בריאותיות של ממש, עד לכדי סכנת חיים. לאור הגילוי נאסר השימוש בחומר לצורך בנייה חדשה ובמקביל נקיטת פעולות שונות לשם הרחקתו ופינויו ממקומות שבהם הוא איננו רצוי.

רשימת קבלנים מורשים לפינוי אסבסט היא בדיוק מה שצריך על מנת לפנות את האסבסט באופן מיידי מהמקום שבו הוא מצוי. סיוע של קבלן מורשה לפינוי אסבסט נדרש לרוב כאשר משפצים מבנה קיים, הכולל את האסבסט או כאשר הורסים אותו לטובת בניית מבנה חדש אחר. בשל הסכנות הבריאותיות הרבות הנלוות לו פינויו המיידי הוא הכרחי והוא יכול לעשות אך ורק על ידי בעל מקצוע מורשה. הדבר נעשה בפועל לאחר פינויים של תושבי המקום עצמו ואלה המתגוררים בסמוך אליו ותוך שימוש בשיטות עבודה מיוחדות כדי למנוע את חשיפתם של המבצעים את העבודה לסכנותיו ולפגיעה בסביבה.

למידע נוסף לחצו כאן

זקוקים לשירותיו של קבלן מורשה, המתמחה בפינוי אסבסט? חברת ח.ב איטום וציפוי במערכות מתקדמות בע”מ, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת שירותי החברה, לחצו בכפתור ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר במספר 08-8580262