טלפון 08-8580262

נייד 050-9099068

על יתרונותיו של ציפוי אפוקסי לרצפות

ציפוי אפוקסי לרצפות נחשב לאחרונה לפתרון ציפוי אהוב ומבוקש מאד מכמה סיבות. אפשר לראות אותו כציפוי לרצפות במבנים תעשייתיים שונים, במפעלים ובמקומות מסחריים וגם בבתים פרטיים, אז הוא, ללא ספק, מושך את העין ואת תשומת הלב. אילו יתרונות מביא אתו ציפוי רצפת אפוקסי? הנה סקירה על הבולטים שבהם:

  1. ציפוי אפוקסי לרצפה הופך את המרחב עצמו, בין אפ פרטי ובין אם ציבורי, לבטוח הרבה יותר. בעזרתו הופכת הרצפה עצמה לפחות חלקה וכך נמנעים אסונות לא רצויים.
  2. ציפוי רצפה אפוקסי מתאים לסוגים שונים של רצפות. הוא יכול להתאים לרצפת בטון ולרצפות מחומרי גלם אחרים ולכן מהווה פתרון מושלם לרבים.
  3. ציפוי רצפות אפוקסי הוא עמיד וחזק מאד, ולכן גם במקומות בהם יש תעבורה רבה מאד של אנשים, הוא איננו נשחק ושומר על מראה הרצפה לאורך זמן.
  4. הציפוי מגיע במגוון רחב של דוגמאות וגם צבעים. ניתן למצוא כיום ציפוי אפוקסי המיועד לרצפות הן בעוביים שונים והן בצבעים נהדרים וכך ליצור מראה מסוגנן ומושקע יותר במרחב. הוא משתלב נהדר במקום ומתאים כאשר מחפשים פתרון עיצובי אסתטי מיוחד, שגם איכותי ועמיד בו זמנית.
  5. בזכות הציפוי מתאפשרת תחזוקה קלה ונוחה מאד של הרצפה. קל מאד לנקות את הרצפה ואין צורך בחומרים מיוחדים כדי לשמור עליה לאורך שנים.
  6. את הציפוי מבצעות בפועל כיום חברות מנוסות ומקצועיות מאד, המכירות היטב את סוגי הציפויים הקיימים ונעזרות בכל המכשור הנדרש להן על מנת לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. חברות אלו מהוות כתובת נכונה להיעזר בה ומקור מצוין גם ללמוד ממנו על האיכויות הרבות והיתרונות שמביא אתו הציפוי.
  7. שלא כמו פתרונות אחרים, שמוצעים כיום, שידועים אמנם באיכות הגבוהה שלהם, הציפוי האפוקסי נחשב כפתרון ידידותי לסביבה. זו גם הסיבה מדוע משלבים אותו בלא מעט בתים “ירוקים” ומבנים שנבנים בדגש על איכות הסביבה.
  8. קל מאד ליישם אותו בשטח וציפוי הרצפה באמצעותו הוא מהיר מאד. אנשי מקצוע מנוסים בתחום יכולים לצפות רצפה קיימת או רצפה חדשה באמצעות ציפוי אפוקסי בתוך פרק זמן קצר מאד.

רוצים ליהנות משלל היתרונות שמביא אתו הציפוי האפוקסי ולשלב אותו בפרויקט שלכם? חברת ח.ב איטום וציפוי במערכות מתקדמות בע”מ, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת שירותי החברה, לחצו בכפתור ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר במספר 08-8580262