טלפון 08-8580262

נייד 050-9099068

איטום גגות – אז, כמה זה עולה?

הגגות של ביתנו ושל מרבית המבנים, למעשה, מהווים תוספת חשובה המפרידה בין החוץ לפנים אך גם משמשת כפתרון איטום מפני הגשם ואמצעי לבודד את השוהים בתוך המבנה מתנאי מזג אוויר לא קלים – חום רב או קור. איטום של גגות נעשה כיום בשיטות שונות והוא דורש פנייה לבעלי מקצוע, המתמחים בכך. כאשר מחפשים מידע על מחיר איטום גג למטר מגלים טווח רחב מאד של מחירים. הסיבה לכך קשורה בעובדה שאותו מחיר מושפע מלא מעט פרמטרים, שערכיהם משתנים בין לקוח אחד לשני, בין חברה אחת לשנייה.

הפרמטרים המשפיעים על המחיר

במקרה של איטום גגות מחיר למטר, יש לזכור את הפרמטרים הבאים המשפיעים עליו: גודל הגג (השטח שיש לאטום), האם ישנם חומרי איטום אחרים כרגע, בן כמה הגג וגם מאיזה חומר הוא עשוי, באיזו עונה רוצים לבצע את האיטום, מה מצבו של הגג וכמובן גם שיטת האיטום שבה בוחרים. גג ישן מאד ומוזנח מאד יצריך לא מעט עבודה ולכן במקרה של איטום גגות מחיר למ”ר יהיה גבוה יחסית בהשוואה לאיטום גג חדש ומתוחזק יותר. ישנן גם שיטות איטום הנחשבות ליקרות יותר מאחרות וגם גג גדול במיוחד ידרוש עבודה רבה ושימוש בחומר רב ולכן העלות תהיה גבוהה יותר.

כדאי לדעת

בשל טווח המחירים הרחב, כדאי מאד לפנות לחברה מומחית בתחום, המכירה צרכי הלקוח ויודעת להתאים לו את שיטת האיטום הנכונה. במקביל, חברה כזו תציע לרוב גם מחיר אטרקטיבי והוגן מאד ללקוחותיה ותאפשר להם ליהנות מפתרון ברמה גבוהה. מומלץ מאד שלא להתפשר על המחיר הזול ביותר, שכן סביר שמעיד על שירות שאיננו מקצוע ומענה שפחות יתאים למי שמחפש פתרון איטום למשך שנים.

למידע נוסף לחצו כאן

הגיע הזמן לאטום את גג הבית שלכם? איכות האיטום חשובה לכם וגם השירות והמחיר המוצע לכם עבורו? חברת ח.ב איטום וציפוי במערכות מתקדמות בע”מ, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת שירותי החברה, לחצו בכפתור ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר במספר 08-8580262