טלפון 08-8580262

נייד 050-9099068

על חשיבותו של חיטוי מאגרי המים

מאגרי מים רבים משמשים לצרכי שתייה וגם השקיה. ישנה חשיבות רבה מאד במניעת הצטברותם של חומרים מזיקים במים אלה, חומרים שיכולים להוות סכנה של ממש (בין אם לאנשים, השותים את המים ובין אם לצמחיה, שאותה משקים). חיטוי מאגרי מים הוא שירות מיוחד, המוצע כיום על ידי חברות, המתמחות באיטום מאגרי מים, בין היתר. החיטוי נעשה באמצעות חומרים מיוחדים, המיועדים לשם כך, חומרים המונעים את הצטברות המזיקים הלא רצויים במים.

איך זה נעשה בשטח

שירותי חיטוי מאגר מים נדרשים כיום לכל מאגר. כאשר מחפשים מידע על חיטוי מאגרי מים מחירים יהיו לרוב אחת הנקודות המרכזיות שיש לבדוק, אך במקביל גם מקצועיות וניסיון. חברות מנוסות בתחום תוכלנה לספק את המענה המתאים ולבצע את החיטוי הנדרש בצורה הראויה. חיטוי וניקוי מאגרי מים נעשה באופן מקיף מאד ותוך התייחסות לסוג ולאופיו של מאגר המים. התהליך מתחיל בריקון מאגר המים וביצוע אטימה ועבודות תיקונים ותחזוקה ולאחר מכן ניקוי חלקי המתכת של המאגר בעזרת מברשות מיוחדות. את פנים מאגר המים מנקים באמצעות לחץ חזק של מים, המאפשר את הוצאת הלכלוך שהצטבר על קירות המאגר ועל רצפתו. בשלב הבא מחטאים את המאגר בחומר חיטוי מיוחד ולפני מילוי מאגר המים במים חדשים, מבצעים בדיקות מים על מנת לבחון את טיב ואת איכות המים ולוודא כי הניקוי והחיטוי בוצעו כהלכה.

פנייה לגורם המקצועי המתאים

בשל חשיבות ניקוי וחיטוי מאגר המים יש לפנות אך ורק לאנשי מקצוע מהתחום, הפועלים בהתאם לכל התקנות והדרישות הקיימות ושמים דגש על איכות העבודה ועל טיבה. כדאי לפנות לחברה מקצועית מאד בתחום, חברה עם ניסיון של שנים. יש לוודא כי החברה שמבצעת את ההליך אכן פועלת על פי שלבי הניקוי והחיטוי הרצויים ומשתמשת בחומרים העומדים בתווי התקן הקיימים. התנהלות מקצועית ונכונה תאפשר את תפקודו היעיל של מאגר המים ומניעת נזקים לא רצויים בהמשך (בריאותיים או תברואתיים).

למידע נוסף לחצו כאן

זקוקים לשירותיה של חברה המתמחה בחיטוי ובניקוי מאגרי מים? חברת ח.ב איטום וציפוי במערכות מתקדמות בע”מ, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה ולהיעזר בשירותיה. לסקירת שירותי החברה, לחצו בכפתור ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר במספר 08-8580262