טלפון 08-8580262

נייד 050-9099068

איטום רצפות מרפסת – כדאי שתדעו:

שלא כמו בעבר, ישנן כיום לא מעט שיטות של איטום ריצוף מרפסת. שיטות אלו מיושמות במקרים בהם נדרשים תיקונים שונים במרפסת עצמה, בין אם בשל עבודת איטום לקויה, שחיקה של איטום קיים או תקלות אחרות. כאשר המרפסת איננה אטומה בצורה יעילה, הדבר עשוי לגרום לנזקים חמורים לרכוש וגם למבנה. במקביל גם לגרום לעוגמת נפש רבה והוצאות כספיות גבוהות לצורך תיקונה.

שיטות שונות של איטום מרצפות

איטום רצפות מרפסת חשוב שייעשה מוקדם ככל שניתן על מנת למנוע נזקים חמורים עוד יותר. כאשר הרצפות במרפסת אינן אטומות כראוי, יכולים מי הגשמים לחלחל בין אותם סדקים ולהגיע ישירות אל הבטון, אל הבסיס עצמו, שהוא עצמו נקבובי, כלומר, חומר שיכולים לחדור מבעדו מים. לשמחתו ישנן כיום שיטום איטום חדשות ויעילות מאד, המתאימות לאיטום מרפסות מרוצפות. שיטות אלו עוזרות במניעת הצטברות של משקעים, במניעת חדירת לחות ובהפיכתה של המרפסת לבטוחה לשימוש וגם לתקינה.

אפשר למצוא כיום בשוק מבחר של חומרי איטום, שבחלקם מתבססים על מים ובחלקם מתבססים על סיליקון. בחירת החומר נעשית על ידי בעל המקצוע המבצע בפועל את האיטום, תוך התייחסות לפרמטרים שונים כמו עלות שטח המרפסת הקיימת. בהשוואה לאיטום משטחים אחרים, איטום מרצפות של מרפסת נחשב לעבודה לא זולה, אולם כזו שהכרחית במיוחד. הבוחרים באיטום על בסיס סיליקון נהנים משיטת איטום המחזיקה מעמד לאורך זמן רב. הבוחרים באיטום על בסיס מים נהנים מפתרון זול, בהשוואה לסיליקון וגם נוח יותר לניקוי. על מנת לבחור באפשרות הנכונה, כדאי להתייעץ בחברות המתמחות בכך ולפנות לבעל מקצוע מנוסה ומיומן בתחום.

למידע נוסף לחצו כאן

רוצים לאטום את מרצפות המרפסת שלכם? עבודה באיכות גבוהה, שיטת איטום יעילה וגם מחיר הוגן ללקוח הם פרמטרים שחשובים לכם? חברת ח.ב איטום וציפוי במערכות מתקדמות בע”מ, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה ולהיעזר בשירותיה. החברה שמה דגש על איכות ברמה גבוהה, על שירות בהתאמה מלאה ועל מענה אישי לכל לקוח ולקוח. לסקירת שירותי החברה, לחצו בכפתור ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר במספר 08-8580262