טלפון 08-8580262

נייד 050-9099068

לעבוד מגבוה – איטום קירות חיצוניים

איטומם של קירותיו החיצוניים של המבנה נעשה כיום לרוב על ידי חברות המציעות שירותי איטום קירות חיצוניים בסנפלינג. בשל מידת מורכבות העניין, האתגר הכרוך בכך וכמובן הגבהים הגבוהים מאד הקשורים להליך, ישנה חשיבות רבה מאד בפנייה לחברה מנוסה, מקצועית ואמינה. בין אם מדובר בבית פרטי, בדירות בבניין רב קומות או במבנה מסחרי כלשהי, איטום הקירות החיצוניים הוא הליך הכרחי בדומה לכל איטום אחר, לרבות איטום גגות.

מחיר, ניסיון וגם איכות

כאשר מחפשים מידע בנוגע לשירותי איטום קירות חיצוניים בסנפלינג מחיר יכול להיות גורם מכריע בקבלת ההחלטה לאיזה בעל מקצוע כדאי לפנות, אולם ישנם פרמטרים נוספים, חשובים לא פחות, שיש לקחת בחשבון. מכיוון שמדובר בסנפלינג, בעבודה בגובה, בטיחות ומקצועיות הן שתי נקודות שחובה לבחון. על החברה המציעה את השירות לדאוג להעסיק אנשי מקצוע מיומנים בסוג עבודה כזה ולהיות כמובן בעל הרישיונות הרלוונטיים על מנת להציע את השירות. עליה לנקוט בכל אמצעי הזהירות ההכרחיים כדי להבטיח את בטיחותם של העובדים וכן להיעזר בפתרונות האבטחה המתקדמים שילוו אותם במהלך יום העבודה.

בטיחות והתאמה מלאה לצרכים

לא משנה באיזה סוג של מבנה מדובר ולמה בדיוק הוא משמש, באמצעות הסנפלינג ניתן להגיע לגבהים גבוהים מאד ולבצע את הליך האיטום בצורה יעילה ומדויקת במיוחד. הסנפלינג עוזר לבעלי המקצוע לעבור על חלקם החיצוני של הקירות מהאזורים הנמוכים לגבוהים מאד ולערוך הליך של איטום בהתבסס על שיטות איטום שונות. אמנם, כמות המשקעים בישראל איננה גבוהה יחסית, אך לעיתים צפויים לרדת גשמים עזים מאד ואיטום הקירות הוא הכרחי. חלחול של מים בסדקים או בשל איטום לקוי יכול לפגוע עם השנים בקירות עצמם וכמובן גם לגרום לנזילות ולנזקים שתיקונם יכול לעלות לא מעט כסף ובמקביל גם לגרום לעוגמת נפש.

למידע נוסף לחצו כאן

זקוקים לשירותיה של חברה המתמחה בתחום האיטום ומבצעת בין היתר גם עבודות בגובה באמצעות סנפלינג? שירות ברמה גבוהה, מענה מהיר וגם מחירים הוגנים הם פרמטרים שחשובים לכם? חברת ח.ב איטום וציפוי במערכות מתקדמות בע”מ, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת שירותי החברה, לחצו בכפתור ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר במספר 08-8580262