טלפון 08-8580262

נייד 050-9099068

לאטום טוב את המרפסת

רבים מאתנו נוהגים לבלות לא מעט במרפסת הבית, יחד עם בני המשפחה, יחד עם החברים או לבד כדי ליהנות מזמן איכות. המרפסת משרתת אותנו רבות במהלך השבוע ובעיקר בחודשי הקיץ, וכאשר זו מרפסת פתוחה אפשר גם לשלב בה אלמנטים שונים שיקשטו אותה, צמחים מסוגים שונים ועוד. איטום מרפסות פתוחות חשוב שייעשה בצורה איכותית כדי למנוע חלחול של מים מהקירות, חלחול ישירות אל הבית וגרימת נזקים חמורים. האיטום יכול להיעשות בשיטות שונות והוא מוצע כיום על ידי חברות, המתמחות בפתרונות מתקדמים ויעילים של איטום מרפסת סגורה, איטום גגות ועוד.

פנייה לכתובת הנכונה

הצורך באיטום איכותי הוא רב. לעיתים ישנם סדקים בקירות, לעיתים עבודת האיטום הקודמת נעשתה באופן שאיננו יעיל, לעיתים המבנה הוא ישן מאד והאיטום כבר פחות “עובד” ולעיתים סיבות אחרות הן אלו שמביאות אותנו לחפש אחר בעלי מקצוע כדי לבצע את האיטום מוקדם ולמנוע את הנזק הצפוי. חשוב מאד שלא להמתין לרגע האחרון וכבר עם הסימנים הראשונים המעידים על בעיה באיטום לדאוג לטפל בכך. לבונים בית או משפצים, זוהי הזדמנות מצוינת לשים דגש על עניין איטום המרפסת ואיטום הגגות ולפנות לאנשי מקצוע מיומנים מאד שיוכלו לעשות זאת.

איטום ברמה גבוהה מתבסס על פיתוחים שונים, ההופכים אותו לעמיד ולכזה המחזיק מעמד לאורך שנים. כיום, ישנן שיטות רבות מאד לאיטום מרפסות, שיטות הכוללות שימוש בחומרי איטום מיוחדים וגם מבודדים. בחירת שיטת האיטום נעשית בהתאמה למצבה של המרפסת, גילו של המבנה, השטח המדובר ולעיתים גם התקציב. טווח המחירים הוא רחב וככל שאיכות האיטום גבוהה יותר, העלות תהיה גבוהה גם כן. מומלץ שלא להתפשר על כך ולחפש את הטוב ביותר.

למידע נוסף לחצו כאן

המרפסת שלכם זקוקה לאיטום מחודש? אתם בונים בית או משפצים? חברת ח.ב איטום וציפוי במערכות מתקדמות בע”מ, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה וזו שתספק לכם את המענה המקצועי והאיכותי שאותו אתם מחפשים. לסקירת שירותי החברה, לחצו בכפתור ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר במספר 08-8580262