טלפון 08-8580262

נייד 050-9099068

איטום נכון של מאגרי מים – כדאי לדעת

הקמת מאגר מים היא משימה מאתגרת ולא פשוטה. לרוב מדובר במאגרי מים גדולים ומאסיביים הדורשים תשומת לב רבה. אחד הפעולות החשובות ביותר שיש לבצע, בעת ההקמה, היא איטום איכותי ונכון. איטום מאגר מים בצורה מוצלחת ומקצועית היא זו שתמנע כניסה של חומרים לא רצויים, ואף מזיקים מאד, אל המים וכן חלחול המים שבתוך המאגר אל הסביבה הקרובה.

לשם מה זקוקים לאיטום

איטום מאגרי מים הוא שירות מיוחד המוצע על ידי אנשי מקצוע המגיעים מתחום האיטום. על מנת לאטום את מאגר המים יש להשתמש בחומרי איטום מיוחדים, שהם אלה האחראיים על מניעת כניסתם של אותם חומרים לא רצויים אל המים, חומרים המחזיקים מעמד לאורך שנים ושומרים על רמת האטימות הרצויה למשך זמן רב. בדרך כלל אוטמים את מאגרי המים באמצעות יריעות הגנה מיוחדות, אותן פורסים בתוך המאגר. יריעות אלו מותאמות באופן מלא לסוג המאגר עצמו והן עמידות בפני תנאים לא פשוטים.

תיקון איטום קיים ותקלות שונות

במקרים בהם יש צורך בתיקון איטום המאגר, בין אם בשל עבודה לקויה שנעשתה בעבר ובין אם בשל מאגר ישן מאד שאיטומו לא חודש מרגע שנבנה, חשוב מאד לפנות לבעלי מקצוע מנוסים במיוחד. בדרך כלל, מגלים את בעיית האיטום כאשר עולות וצצות בעיות ותקלות שונות, המרמזות על כך. נזקי רטיבות הן אחת הבעיות הנפוצות מאד, וניתן למנוע אותן על ידי חידוש האיטום מוקדם ככל שאפשר. קבלני האיטום שמבצעים את עבודת האיטום מספקים ללקוחותיהם אחריות עבור העבודה ובמקרה של תקלה כלשהי, שצצה מכל סיבה שהיא בהמשך, הדבר נכלל במסגרת האחריות והם מבצעים את התיקון הנדרש, ובהנחה כי אכן נכלל באחריות שניתנה.

למידע נוסף לחצו כאן

יש לכם מאגר מים או אתם לוקחים חלק בפרויקט בנייה של מאגר כזה? מחפשים אנשי מקצוע המתמחים באיטום מאגרי מים? חברת ח.ב איטום וציפוי במערכות מתקדמות בע”מ, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת שירותי החברה, לחצו בכפתור ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר במספר 08-8580262