טלפון 08-8580262

נייד 050-9099068

על חשיבותו של איטום מקצועי לגגות

איטום וזיפות גגות במרכז הוא אחד השירותים המבוקשים ביותר כיום, ובמיוחד רגע לפני החורף. לצערנו, בבתים רבים סובלים מנזילות ומתקלות שונות הקשורות לאיטום לא לקוי, כזה הגורר בעקבותיו נזקים חמורים. הדבר קורה במיוחד בבתים ישנים, שבהם בוצע איטום בשיטות פחות יעילות מאלו שמוצעות כיום או בעקבות הזמן הרב שחלף שהופך את האיטום לפחות ופחות יעיל. פנייה לבעלי מקצוע המציעים שירותי איטום גגות מרכז הארץ היא הדרך הנכונה למנוע את הנזק הלא רצוי ובמיוחד את עוגמת הנפש הרבה.

לפני החורף

למרות שכמות הגשמים בישראל איננה גבוהה כל כך, בהשוואה למדינות אירופה, למשל, ישנן תקופות של גשמים עזים מאד, העשויים ליפול מהשמיים בבת אחת ולגרום לנזקים עצומים. אנו שומעים בכל חורף כמעט על השיטפונות החמורים שפוקדים אזורים רבים בארץ, ולא רק באזור הדרום, במדבר. כמויות עצומות של מים מצטברות ברחוב בעקבות ניקוז לא תקין ומותירות מאחוריהן המולה ובלאגן. במקביל, גם איטום לא תקין גורם לנזק משמעותי ברכוש, בתכולה וגם לדיירים עצמם, שסובלים בשל כך מעוגמת נפש וגם מהפסדים כספיים קשים.

לנצל את הפיתוחים המתקדמים בתחום

בזכות הפיתוחים של השנים האחרונות, ניתן כיום ליהנות מפתרונות איטום וזיפות באיכות גבוהה, פתרונות שמונעים ממי הגשמים לחלחל ישירות אל המבנה ולגרום לאותו נזק שממנו רוצים להימנע. האיטום כיום מתבצע תוך התייחסות למצבו של הגג, למצבו ולגילו של המבנה וגם לתקציב הקיים. האפשרויות הן רבות יותר ובעלי המקצוע, לשמחתנו, מנוסים במיוחד. קריאה לבעל מקצוע כזה עוד לפני שזוהו סימני רטיבות ואיטום לקוי, היא הדרך הנכונה לפעול. מומלץ שלא להמתין לדקה התשעים וגם לא לחכות לחודשי החורף הגשומים. יש לפעול בהקדם ולדאוג לפתרונות איטום איכותיים ויעילים מבעוד מועד.

למידע נוסף לחצו כאן

חשוב לכם לאטום את גג המבנה בצורה היעילה והאיכותית ביותר? זקוקים לשירותי איטום וגם זיפות באזור מרכז הארץ? חברת ח.ב איטום וציפוי במערכות מתקדמות בע”מ, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת שירותי החברה, לחצו בכפתור ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר במספר 08-8580262