טלפון 08-8580262

נייד 050-9099068

כל מה שכדאי וחשוב שתדעו על איטום ובידוד גגות

גג המבנה, בין אם מדובר במבנה של בית ובין אם במבנה מסחרי כלשהו, הוא אולי אחד החלקים החשובים ביותר בו. הוא מהווה חלק מרכזי ממעטפת הבניין ומשמש לצורך בידוד, הן מבחינה תרמית (חום וקור), הן כדי להפריד בין הפנים לחוץ והן כדי למנוע כניסה של גשמים וקרינה של שמש חזקה. ישנן שיטות שונות של איטום גגות, כאשר שיטת האיטום הנבחרת נקבעת תוך התייחסות לסוג ולאופיו של הגג, למצבו ולפרמטרים נוספים, כמו תקציב ועוד.

אפשרויות שונות

לאור הפיתוחים הרבים בתחום איטום ובידוד גגות יכולים הלקוחות, המעוניינים בשירות, ליהנות מפתרונות בהתאמה מלאה, פתרונות איכותיים ויעילים מאד. המחפשים בעלי מקצוע, המתמחים בתחום איטום וזיפות גגות יגלו שורה ארוכה של שיטות. יריעות האיטום, העשויות מחומרים פולימרים מסוגים שונים, נחשבות למקובלות מאד והן עומדות בתקנים מחמירים. לצדן אפשר למצוא גם חומרי איטום מיוחדים, העוזרים בהגנה על גגות ועל מידת האטימות שלהם. למשל, משחות פוליאוריתניות, משחות ביטומניות, משחות אקריליות ועוד ועוד.

חומרים אלה וכך גם שיטות איטום גג רבות מציעים יתרונות רבים. הם עמידים בפני טמפרטורות גבוהות וגם מפני תנאי מזג אוויר לא פשוטים, אפשר להתאים אותם לסוגים שונים של גגות, לרבות לגגות שטוחים, הם אסתטיים מאד ומאפשרים לבוחרים בהם ליהנות מפתרון המשלב בין כל העולמות. בעלי מקצוע, המגיעים מתחום האיטום, מכירים לעומק את שיטות האיטום הקיימות ומתאימים ללקוחותיהם את הפתרון הנכון להם. טווח המחירים הוא רחב והוא נקבע בהתאם לשטח הגג, למצבו וגם לגילו וכמובן גם בהתאם לשיטת האיטום שבה בוחרים.

לבדוק את בעל המקצוע

כדאי מאד לבדוק לעומק, ומבעוד מועד, את מידת ניסיונו של בעל המקצוע שבו בוחרים וגם לפנות ללקוחות שנעזרו בו בעבר. כך אפשר לשמוע מהם חוות דעת על טיב ועל איכות העבודה שהוצעה על ידו ובמידת הצורך גם לבחון אותה בשטח. מכיוון שלא נוהגים לבצע את האיטום בתדירות גבוהה, חשוב מאד להשקיע בכך את כל הזמן שנדרש ולא להתפשר על דבר.

למידע נוסף לחצו כאן

זקוקים לשיטת איטום ובידוד יעילה ואיכותית? מחפשים בעלי מקצוע מיומנים, מנוסים וגם אמינים? חברת ח.ב איטום וציפוי במערכות מתקדמות בע”מ, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה ולהיעזר בשירותיה. החברה שמה דגש על איכות ברמה גבוהה, על שירות בהתאמה מלאה ועל מענה אישי לכל לקוח ולקוח. לסקירת שירותי החברה, לחצו בכפתור ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר במספר 08-8580262