טלפון 08-8580262

נייד 050-9099068

איטום גגות – אז, כמה זה בעצם עולה לנו?

ישראלים רבים פונים בהמוניהם בסוף הקיץ ובתחילתו של הסתיו לחברות, המציעות שירותי איטום גגות דרום הארץ, כמו גם אזור המרכז, משופע בפתרונות מתאימים, שיכולים לספק את המענה הנכון והמוצלח ביותר, פתרונות איטום המוצעים בטווח רחב מאד של מחירים.

מתי זקוקים לשירותי האיטום?

איטום הגג נדרש לא אחת בעקבות התיישנות המבנה, בשל שחיקה שחלה לאורך השנים (ולרוב גם בלתי נמנעת) ולעיתים גם בשל עבודת איטום לקויה שבוצעה בעבר. תחזוקה לא נכונה ולא טובה של הגג, שגורמת להצטברות של פסולת, יכולה גם היא לפגוע בטיב ובאיכות האיטום, מה שמצריך, בסופו של דבר, פנייה לאנשי המקצוע, המתמחים בכך.

הפרמטרים השונים המשפיעים על עלות השירות

עלות השירות נקבעת, ובדומה לכל שירות אחר ובכל תחום, בהתאם לכמה פרמטרים: גילו של הגג ומצבו הם אחד מהם, וככל שהגג ישן ומצבו חמור יותר, עלות השירות תהיה גבוהה יותר. גם שטח הגג הוא פרמטר שנלקח בחשבון, כפי שניתן לנחש, כאשר – ככל שהשטח גדול יותר, העלות גבוהה יותר. שיטת האיטום משפיעה אף היא על העלויות, ובעוד שישנן שיטות איטום הנחשבות לזולות יותר, ישנן כאלו הנחשבות ליקרות. מעבר לכך, ייתכנו שיקולים נוספים הקשורים לחברה עצמה, המציעה את השירות, כך שחשוב מאד לבדוק מולה לפני הזמנת העבודה ולבחון את כל ההוצאות הכספיות הנדרשות במסגרת העבודה.

למידע נוסף לחצו כאן

מתגוררים בבית ישן או בונים בית חדש? לוקחים חלק בפרויקט בנייה הזקוק לשירותי איטום גגות? חברת ח.ב איטום וציפוי במערכות מתקדמות בע”מ, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה שמה דגש על איכות ברמה גבוהה, על שירות בהתאמה מלאה ועל מענה אישי לכל לקוח ולקוח. לסקירת שירותי החברה, לחצו בכפתור ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר במספר 08-8580262