טלפון 08-8580262

נייד 050-9099068

החשיבות שבעבודה מול ועל קבלני איטום מורשים

כאשר מחפשים קבלן לצורך ביצוע עבודות בנייה שונות, שיפוץ ואפילו איטום, חשוב מאד לבדוק האם הקבלן רשום בפנקס הקבלנים והאם עבודתו עומדת בכל התקנים הנדרשים. ישנם כיום לא מעט קבלני איטום מורשים המציעים את שירותיהם למגזרים שונים: הן לפרטי והן לעסקי, קבלנים מקצועיים ומנוסים במיוחד. קבלנים אלה יודעים להתמודד עם האתגר הרב הכרוך בעבודת האיטום ועם המורכבות הרבה, הצצה לא אחת במהלך העבודה כאשר פוגשים גגות בעלי מבנה מיוחד או גגות ישנים מאד.

מקצועיות ואיכות

בדומה לכל בעל מקצוע, ועל אחת כמה וכמה כשמדובר באיטום גגות פרטיים או גגות של בתי עסקים או מבנים ציבוריים, חשוב להקפיד ולפנות אך ורק לקבלנים מורשים. קבלני איטום במרכז, הרשומים בפנקס הקבלנים, פועלים באופן בטיחותי ושמים דגש רב מאד על איכות. קבלנים אלה נעזרים בציוד חדשני ובשיטות איטום עדכניות, המוכחות כיעילות מאד וחשופים ללא הפסקה אל התחום, שמתפתח לאורך השנים. קבלנים הרשומים בספר הקבלנים דואגים לפעול על פי כל הקריטריונים הנדרשים ומומלץ מאד לחפש אוטם מורשה מכון התקנים כדי להיעזר בו לצורך ביצוע פרויקטים שונים.

עמידה בכל התקנים

מכיוון שעבודת האיטום כוללת, בין היתר, שימוש בחומרים מיוחדים שבחלקם מעמידים בפני האוטם לא מעט אתגרים ודורשים ממנו רמת מיומנות גבוהה, עליו להכירם היטב ולבחור רק באלה, הידועים כבעלי תו תקן ומיוצרים על ידי יצרנים מובילים בתחום. שימוש בחומרים תקינים ואיכותיים יאפשר לקבלני האיטום לבצע את האיטום בצורה הטובה ביותר וללא תקלות מיותרות, שתיקונן עשוי לעלות לא מעט כסף בהמשך. מעבר לכך, העבודה באמצעות חומרים אלה יכולה להיעשות בצורה נקייה, בצורה שקטה ומבלי לגרום למטרד כלשהו בסביבה.

ניסיון של שנים

קבלנים מנוסים, המתמחים בעבודת איטום של גגות פרטיים או גגות מבנים ציבוריים או בתי עסק, מיישמים את כל שיטות העבודה שהתנסו בהן בעבר ואת הידע הרב שצברו בתחום. כל אלה, מאפשרים להם להתמודד עם פרויקט האיטום בצורה טובה ולבצע את העבודה מבלי לבזבז זמן. העבודה מדויקת וממוקדת וניתן ליהנות מגג אטום לתפארת ומבלי לדאוג לדבר.

מחפשים בעל מקצוע, המתמחה באיטום גגות?

חברת איטום – ח.ב איטום וציפוי בע"מ, המתמחה בביצוע פרויקטים בענף האיטום והציפוי הן עבור לקוחות פרטיים והן עבור לקוחות עסקיים, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה.

החברה מעמידה לרשותכם צוות מקצועי ומיומן מאד לצורך ביצוע עבודת האיטום, עבודה שנעשית תחת עמידה בכל הקריטריונים הנדרשים.

לפרטים, צרו קשר בטלפון 08-8580262 בנייד 050-9099068

צרו קשר  אימייל  [recaptcha]

  צרו קשר


  ח.ב. איטום וציפוי במערכות מתקדמות בע"מ
  המלאכה 6 קריית מלאכי
  כתובת למשלוח דואר: ת.ד 603 , קרית מלאכי, מיקוד 8310601

  טל: 08-8580262
  נייד: 050-9099068
  פקס: 077-5558366

  hb_itum@walla.com