טלפון 08-8580262

נייד 050-9099068

למצוא את המתאים

איטום גגות מצריך מיומנות, מקצועיות וגם ניסיון. ישנם כיום לא מעט קבלנים, המציעים את שירותיהם בתחום. חלקם יתאימו לכם יותר, חלקם, סביר להניח, שיתאימו פחות. אם אתם זקוקים לשירותי איטום גג, ואתם תוהים כיצד תדעו שבעל המקצוע שבחרתם אכן יספק לכם את העבודה שלה אתם זקוקים, הנה כמה פרמטרים חשובים, שכדאי לכם לשים עליהם דגש:

 1. הניסיון שלו בתחום – בדומה לכל עבודה קבלנית, גם כאן נדרש ניסיון רב. עבודת האיטום, ועל אחת כמה וכמה כשמדובר באיטום של גגות, מעמידה בפני בעל המקצוע לא מעט אתגרים. אלה, צצים ועולים לעיתים תוך כדי עבודה ואת חלקם אפשר לזהות כבר בשלבים הראשונים. קבלן מנוסה יידע כיצד להתמודד איתם ויוכל להציע פתרונות איטום ברמה גבוהה. כאלה, שיעזרו למנוע את חלחול הגשמים אל הבית ובעיקר ימנעו נזקים חמורים.
 2. ההכשרה שלו – האם זהו קבלן איטום גגות בעל הכשרה רלוונטית? האם זהו קבלן, המורשה לבצע את עבודת האיטום? האם ברשותו התעודה הנדרשת? חשוב מאד לבדוק נקודות אלו מראש ולוודא כי הקבלן הנבחר אכן עונה על כל הקריטריונים.
 3. חוות דעת של לקוחות – אחת הדרכים לדעת האם ועד כמה הקבלן שאליו פונים לצורך עבודת האיטום הוא אכן הכתובת הנכונה, היא על ידי פנייה ללקוחות שנעזרו בו בעבר. מומלץ לפנות ללקוחות קודמים, לבקש לשמוע מהם האם היו מרוצים מהאיטום שבוצע בגגות ביתם ובאופן כללי – האם היו מרוצים מהשירות שהוצע להם.
 4. העלויות – המחיר הוא פרמטר שפעמים רבות קובע האם לפנות לקבלן כזה או אחר. חשוב מאד לבדוק כמה צפויה לעלות עבודת האיטום מראש וכדאי גם ללמוד מעט על השוק כדי לדעת מהם המחירים הריאליים כיום. מדובר בעבודה שעולה לרוב לא מעט כסף, אולם זוהי ללא ספק אחת ההשקעות המשתלמות ביותר לטווח הארוך. איטום לא מקצועי עשוי לעלות לכם הרבה מאד כסף לאור הנזקים הרבים העשויים להיגרם בעקבותיו. רטיבות גורמת להרס המבנה וגם להרס הרכוש שבתוכו. כדאי מאד שלא להתפתות ולחפש אחר בעלי מקצוע המציעים מחיר זול מאד תמורת עבודת האיטום.

זקוקים לשירותיו של קבלן המתמחה בעבודות איטום גגות? מקצועיות, ניסיון, הכשרה רלוונטית וגם מחיר הוגן הם פרמטרים שאתם לא מוכנים להתפשר עליהם?

חברת איטום – ח.ב איטום וציפוי בע"מ, המתמחה בביצוע פרויקטים בענף האיטום והציפוי הן עבור לקוחות פרטיים והן עבור לקוחות עסקיים, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה.

לפרטים, צרו קשר בטלפון 08-8580262 בנייד 050-9099068

צרו קשר  אימייל  [recaptcha]

  צרו קשר


  ח.ב. איטום וציפוי במערכות מתקדמות בע"מ
  המלאכה 6 קריית מלאכי
  כתובת למשלוח דואר: ת.ד 603 , קרית מלאכי, מיקוד 8310601

  טל: 08-8580262
  נייד: 050-9099068
  פקס: 077-5558366

  hb_itum@walla.com