טלפון 08-8580262

נייד 050-9099068

ציפוי אפוקסי

קיים בלבול רב בנוגע לציפוי אפוקסי לרצפות, אשר רובו נובע מספקים שונים שמנסים לקדם את מוצרים בכל דרך, תוך מתן טיעונים לא נכונים ושמיטה של מידע חיוני. בנוסף, לקבלני בנייה מנוסים תפיסות שונות בנוגע לדרך הטובה ביותר ליישם את הציפוי. למעשה, קיימים שני סוגים של ציפוי אפוקסי לרצפה– ציפוי רצפה אפוקסי שמבוסס על מים וציפוי רצפה אפוקסי שעמיד בפני ממסים.

ציפוי רצפות אפוקסי, שהנו על בסיס מים, נחשב לדק מאוד ולכזה שמאוד נוח לעבוד אתו. גם בנושא זה חלוקות הדעות בין בעלי המקצוע – קבלנים רבים סבורים שהציפוי הזה איננו מתאים לחפוי של רצפות מוסכים ואילו היצרנים חושבים אחרת.

הציפוי האפוקסי מהסוג השני נחשב לעבה יותר. דרך העבודה עם החומרים נחשבת למיוחדת, שכן קיימים מרווחי זמן פחותים מעשר דקות לעבודה עם החומר. לציפוי זה כמעט ואין ריח והוא משמש לחיפוי סדקים וכתמי צבע ישנים. בנוסף, נעשה שימוש בסוג זה לציפוי אפוקסי לרצפת בטון.

אנשים רבים אוהבים להוסיף צבעי קישוט לציפוי האפוקסי של רצפתם. הגישה המקובלת הנה להתיז את הצבע על הציפוי האפוקסי הרטוב. מקצוענים בתחום נוהגים לשלב את הצבעי בציפוי האפוקסי, כך שתיווצר שכבה רב-תאית לציפוי.

בימים של עידן האינטרנט, ספקים רבים של הציפוי האפוקסי מציעים הצעות מגוונות.

בחירה באיש מקצוע ראוי יכולה להיעשות באמצעות פרטים שונים המתארים את טיב העסק. כך למשל, אתר שטוען שחומרי הציפוי שלו הנם ייחודיים ובעלי תכונות מדהימות, צריך להעלות חשד. חברות מסוג זה, לעתים, מעמעמות פרטים בנוגע להרכבו הכימי של הציפוי וכן לסוג הציפוי עצמו.

בנוסף, תנאי חשוב להכרה ברצינותו של העסק היא פרטיו. רוב האתרים משאירים פרטים ליצירת קשר, כמו כתובת דואר אלקטרוני או מספרי טלפון שונים. מומלץ מאוד ליצור קשר עם בעלי המקצוע ולדלות פרטים רבים, על מנת ליצור אפיון של טיב העסק. בדרך כלל, בעל עסק רציני ומקצועי בתחומו יידע לענות על כלל השאלות שיישאל, וכן יצליח להסבירם בצורה פשוטה. היות והזמנת העבודה, בתוספת רכישת חומרי הציפוי, איננה זולה – ראוי לבחור את בעלי המקצוע הטובים בתחום ולרכוש את החומרים המתאימים על מנת לוודא ביצוע עבודה מקסימלי.

צרו קשר  אימייל  [recaptcha]

  צרו קשר


  ח.ב. איטום וציפוי במערכות מתקדמות בע"מ
  המלאכה 6 קריית מלאכי
  כתובת למשלוח דואר: ת.ד 603 , קרית מלאכי, מיקוד 8310601

  טל: 08-8580262
  נייד: 050-9099068
  פקס: 077-5558366

  hb_itum@walla.com