טלפון 08-8580262

נייד 050-9099068

עבודות איטום בסנפלינג – לנצל את הגובה

החורף הישראלי איננו "קשה", יחסית, בהשוואה למדינות אחרות, אולם לעיתים כמות הגשמים עשויה להיות רבה מאד ולגרום לנזקים חמורים כאשר הגגות או המבנים אינם אטומים. איטום הוא בגדר חובה וחשוב לבצע אותו תוך שימוש בחומרים המשובחים ביותר על מנת להפוך את המבנה לעמיד יותר ולמנוע רטיבות, שתיקונה יכול לעלות לא מעט כסף. עבודות איטום בסנפלינג מוצעות כיום על ידי חברות, המתמחות באיטום ובעבודות בגובה. חברות אלו מעסיקות צוותים מקצועיים בעלי הכשרה רלוונטית, הנעזרים בציוד הנדרש על מנת לבצע את האיטום באופן בטיחותי ונכון.

היתרון שבהן

ישנם מבנים רבים הסובלים מבעיות של רטיבות וסדקים, המצטברים לאורך השנים. גגות, חלקיו העליונים של המבנה ואפילו פתחים למיניהם שנמצאים גבוה, אינם ניתנים לגישה באמצעים רגילים והאדם הממוצע איננו יכול להגיע אליהם לבדו. הסנפלינג מאפשר לחברות, המבצעות את האיטום, להגיע לכל מקום שרוצים, גם לגבהים גבוהים מאד ולהתמודד עם כל המכשולים הקיימים בדרך. בזכות הסנפלינג ניתן להגיע לחלונות גבוהים מאד, לפתחי אוורור וכמובן גם לגגות עצמם ולבצע את האיטום הנדרש. הדבר יכול להיעשות במבנים חדשים וגם במבנים קיימים ולמנוע, לטווח הארוך, עוגמת נפש והוצאות כספיות כבדות. במקביל מונעות עבודות האיטום גם דליפת אוויר, הכוללת שימוש במחסומי אדים, המותקנים כחלק משירותי האיטום ובמסגרת עבודות בגובה.

היתרון בסוג זה של עבודות הוא האפשרות ליהנות מגישה נוחה לכל מקום שרוצים. יחד עם זאת, בשל הגבהים הגבוהים המעורבים בכך, נדרשת רמת בטיחות גבוהה מן הרגיל לאור הסכנה הרבה, שאליה נחשפים העובדים. שיטות האיטום שבהן נעזרים מותאמות לתנאי השטח ונבחרות בקפידה. כל זאת על מנת ליצור מבנה בעל רמת אטימות גבוהה, כזה שמים אינם יכולים לחלחל אליו והאוויר איננו יכול לדלוף ממנו או אליו.

חשוב לדעת

כשבוחרים חברה, המציעה שירות מסוג כזה, יש לשים דגש לכמה פרמטרים: הניסיון, המקצועיות וגם האחריות. חשוב מאד שהחברה שמבצעת בפועל את עבודת האיטום תספק גם אחריות על העבודה שביצעה. אחריות זו מבטיחה ללקוח "ראש שקט", בידיעה כי יש חברה אמינה ומקצועית, העומדת מאחורי האיטום וכתובת שניתן לפנות אליה במקרה של בעיה שצצה לאחר מכן.

מחפשים חברה מקצועית ומנוסה המתמחה בעבודות איטום בסנפלינג?

חברת איטום – ח.ב איטום וציפוי בע"מ, המתמחה בביצוע פרויקטים בענף האיטום והציפוי הן עבור לקוחות פרטיים והן עבור לקוחות עסקיים, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה.

לפרטים, צרו קשר בטלפון 08-8580262 נייד – 050-9099068

צרו קשר  אימייל  [recaptcha]

  צרו קשר


  ח.ב. איטום וציפוי במערכות מתקדמות בע"מ
  המלאכה 6 קריית מלאכי
  כתובת למשלוח דואר: ת.ד 603 , קרית מלאכי, מיקוד 8310601

  טל: 08-8580262
  נייד: 050-9099068
  פקס: 077-5558366

  hb_itum@walla.com