טלפון 08-8580262

נייד 050-9099068

אלמנטים מיוחדים באיטום בריכות ומאגרים

איטום בריכות ומאגרים מחייב היערכות ובירור פרטים לא מעטים:

מציאת חברה אמינה –חשוב לקחת את הזמן ולערוך מחקר מקיף על השוק. בחירה מצומצמת של מועמדים, בקשה לדוגמאות וממליצים וחיפוש ביקורות – חשובים מאוד להצלחת האיטום.

החלטה בנוגע לאיטום בריכות ומאגרים בהתאם לצורתן–גדלים שונים וצורות בנייה שונות דורשות טכניקות איטום מגוונות. החל מבריכות שמותאמות לפעוטות ועד לבריכות שמעוצבות בצורת כליה – האופציות בתחום מגוונות מאוד. הבחירה בצורת הבריכה צריכה להיעשות בקשר ישיר עם אופציית האיטום הקיימת. מאגרים גם הם משתנים בצורתם ובשימוש שלהם, החל ממגדל למי שתייה ועד מאגרי שמנים וחומצות, מערכות איטום למאגרים ובריכות מורכבים מדי יהיו יקרים יותר לאיטום על פי הטכניקה והחומרים הנדרשים.

שמירה על ביטחון –כללי זהירות בבחירה של חומרי האיטום, במיוחד כאשר ילדים קטנים משתמשים בבריכות, חשובים מאוד להבטחת שלום בני המשפחה. במקרים רבים אין ידע מספק לבעלי הנכס אודות הרכבו הכימי של האיטום וסוגו, ולכן יש צורך להיערך באמצעי זהירות נוספים (הכוללים מחקר מעמיק על החומר ועל אופיו, ואף התייעצות עם אנשי רפואה במקרה וקיימות אלרגיות שונות בקרב בני המשפחה).

תוספות –בשנים האחרונות, הלקוחות אשר רוכשים בריכות אינם מסתפקים אך ורק בהתקנת הבריכות, אלא מבקשים גם להוסיף אלמנטים נוספים שיעניקו גוון מיוחד. התוספות הללו דורשות היערכות מיוחדת גם בתחום האיטום, ולכן חברות שעוסקות בתחום חייבות להשתכלל כל העת ולתת מענה עבור דרישות הלקוחות. אין זה מפליא, אם כן, שהשוק התרחב מאוד בתקופה האחרונה וניכר כי מגמה זו לא תיעצר בשנים הקרובות.

שמירה על הסביבה –חימום מי הבריכה יכול להיעשות באמצעות שימוש באנרגיה סולארית. למשאבות יש אופציות שונות לצריכת אנרגיה מעטה יותר וכן כיסויים שונים לבריכות מבטיחים ניצול יעיל יותר של הסביבה הטבעית. איטום האזורים הללו צריך להיעשות בדרך שתשמור על הסביבה. חומרים מגוונים קיימים בתחום, וחלקם מבטיחים חיפוי יעיל תוך שמירה על סביבה נקייה.

צרו קשר  אימייל  [recaptcha]

  צרו קשר


  ח.ב. איטום וציפוי במערכות מתקדמות בע"מ
  המלאכה 6 קריית מלאכי
  כתובת למשלוח דואר: ת.ד 603 , קרית מלאכי, מיקוד 8310601

  טל: 08-8580262
  נייד: 050-9099068
  פקס: 077-5558366

  hb_itum@walla.com