טלפון 08-8580262

נייד 050-9099068

כחלק מההכנות לחורף, נדרשת בקרה על טיב ואיכות איטום הגג. פעמים רבות עקב שחיקה, התיישנות, או בכלל זווית לא נכונה, פריטים והצטברות של פסולת על הגב, נפגעת רמת האיטום הקיימת, ונדרש לחדש את התשתית באמצעות החלפת והנחת יריעות מבודדות, עבודת זיפות ועוד.

קיימים מספר סוגי גגות: גגות רעפים, גגות בטון, גגות קלים ועוד. כאשר עבודה האיטום של גגות רעפים בעיקר מתמקדת בהחלפת הרעפים או בתיקונים, וכאשר מדובר על גגות בטון וגגות קלים, רוב הגגות המודרניים, מדובר על עבודה של תחזוקה, תיקון, החלפה או ציפוי של הגג הקיים בחומר מבודד, לא רק מפני פגעי מזג האוויר, אלא גם בעיקר מחום, קור, ובכלל.

כיצד לשמור על תחזוקת גג תקינה לאורך השנה?

שמירה על ניקיון הגג- הימנעו מלהניח חפצים, ריהוט ישן, פסולת, גזם וכולי, על רצפת הגג, שכן כל משקל עודף עלול לפגוע בשיפוע של הגג וכמו כן ביריעות האיטום ולהביא למצב של שחיקה. חשוב להקפיד על הניקיון לאורך כל ימות השנה, ולא רק כחלק מההכנה לחורף.

הקפדה על איטום בחומרים איכותיים- גם בתחום האיטום, רלוונטי הפתגם הידוע:" הזול הוא הביוקר". חומר איטום איכותי, אומנם ייקר את העלויות של העבודה, אך עדיין יבטיח אמינות ועמידות לאורך זמן. לעיתים לא נדרש לאטום את כל הגג, אלא רק חלקים ממנו, גם כאן מומלץ להתייעץ עם מומחה, שכן, אולי איטום חלקי, לא יפתור את בעיית הנזילות, שעלולה להביא אף היא לפטרת, זליגה של טמפרטורה, וצריכה גבוהה יותר של משאבים.

כאשר מדובר על איטום גגות המחירים נקבעים על פי גודל הגג, סוג חומר הגלם ומורכבות העבודה.
הערכת מחיר איכותית ואמינה תינתן לאחר ביקור של איש מקצוע, שיתרשם ממצב הגג, יוכל לאבחן את הטיפול הדרוש, וירכוש בעבור הלקוח הסופי את החומרים הנדרשים לטיפול בבעיה לרבות יריעות איטום, חומר מבודד ועוד.

ח.ב חברה לעבודות איטום בעלת ותק רב ובפריסה ארצית, לרבות איטום גגות, ציפוי אפוקסי, פינוי ופירוק אסבסט, איטום וחיטוי מאגרי מים ועוד, לקבלת פרטים נוספים על מחיר איטום גג צרו קשר: 08-8580262, 050-9099068

צרו קשר    אימייל    [recaptcha]