טלפון 08-8580262

נייד 050-9099068

כמה עולה איטום גג – הפרמטרים המשפיעים על המחיר

מחפשים קבלן מקצועי לצורך איטום גג ביתכם או גג בית העסק שלכם? אם כן, אתם צפויים לגלות שישנם לא מעט בעלי מקצוע, המציעים את השירות וטווח המחירים עבור עבודות האיטום הוא רחב. רוצים לדעת כמה עולה איטום גג וכיצד נקבע המחיר? הנה:

חומרי האיטום שבהם משתמשים

סוג חומר האיטום, שבו משתמש הקבלן במהלך עבודתו, משפיע על עלות העבודה הכוללת. ישנם כמה סוגים של חומרי איטום: זפת, חומרי איטום אקריליים, חומרי איטום פולימריים וביטומניים. חומרים אלה נבדלים זה מזה בזמן הייבוש שלהם, במידת הבידוד שלהם לחום וגם לקור, ביכולתם להתמודד עם המים העומדים וכמובן גם במחיר. ככל שחומר האיטום איכותי ועמיד יותר, כך עלות העבודה גבוהה יותר. לרוב, איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות יעלה בין 80 ₪ ל-100 ₪ למטר, איטום באמצעות זפת יעלה בין 20 ל-50 ₪ לכל מטר ואיטום באמצעות חומרים פולימריים עשוי לעלות למעלה מ-100 ₪ למטר.

ההכנה הנדרשת לגג

כשמחפשים מידע על איטום גגות מחירים הם פרמטרים שיש לקחת בחשבון. ההכנה הנדרשת לגג לפני שיוצאים לדרך ומתחילים בעבודת האיטום עצמה משפיעה גם היא על העלות הכוללת. ככל שההכנה יסודית יותר, כך העלות גבוהה יותר. ככל שהזמן הנדרש לצורך הכנתו של הגג הוא רב יותר, העבודה תעלה בהתאם. לעיתים ישנם על הגג אלמנטים שונים, הדורשים גם הם התייחסות לפני שמתחילים באיטום, כמו דודי שמש, שאותם יש להרים לפני ביצוע העבודה.

שטח הגג עצמו

ככלל, ככל שטח הגג גדול יותר, המחיר למטר אחד נמוך יותר. יחד עם זאת, כאשר מדובר בעבודה קטנה במיוחד, העלות תקבע לא על פי מטר אלא תינתן כעלות לעבודה כולה.

חשיבותו של סקר שוק

לאור טווח המחירים הרחב וגם הפרמטרים המשפיעים על כך, מומלץ מאד לערוך סקר שוק, להכיר את התחום ולבדוק מהו המחיר הריאלי כיום עבור איטום גגות. יש לקחת בחשבון שבעלי מקצועי מנוסים מאד ידרשו עבור עבודתם יותר מאלה, שעוסקים בתחום זמן קצר וללא ניסיון. במקרים כאלה, מומלץ מאד שלא להתפשר ולשלם יותר אם נדרש מכם.

זקוקים לשירותי איטום גגות ותוהים כמה צפויה לעלות עבודה כזו?

חברת איטום – ח.ב איטום וציפוי בע"מ, המתמחה בביצוע פרויקטים בענף האיטום והציפוי הן עבור לקוחות פרטיים והן עבור לקוחות עסקיים, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה.

לפרטים, צרו קשר בטלפון 08-8580262 נייד 050-9099068

צרו קשר    אימייל    [recaptcha]