טלפון 08-8580262

נייד 050-9099068

יציקת אפוקסי, הפכה זה לא מכבר לאחד מהציפויים הפופולאריים ביותר, המיועדים לשימוש במקומות בהם קיימת תנועה רבה ומעבר של כלי רכב, הולכי רגל ועוד.

איפה ניתן לראות יציקות אפוקסי בימים אלו?

חניונים עירוניים, וחניוני ענק של קניונים ומרכזי קניות, אשר בהן נצבעות מקומות החניה בצבעים שונים, אבל לא רק, ניתן אף למצוא רצפות בטון מוחלק עם אפוקסי בחללי מגורים ומשרדים, שהופכות ונעשות מודרניות ומבוקשות מאוד עקב הפופולאריות, שצובר המראה האורבני, תעשייתי.
מפעלים, מחסנים, כניסות ויציאות לאזורים תפעוליים, מוסכים, רצפות ייצור ועוד. ציפוי האפוקסי לא רק מקנה אסתטיקה לחלל, אלא הוא מונע הצטברות של לכלוך, קל לניקוי, שומר העמידות רצפת החדר, הגג או המבנה, אינו נסדק, נכרך, ונשמר לאורך זמן.

קיימים שני סוגי ציפויי אפוקסי, צביעת אפוקסי דק, אשר מבוסס על מים, והעבודה עמו קלה וגמישה ויציקת אפוקסי עבה יותר, אשר עמיד בפני מססים, אופציה המאפשרת גם את צביעת הרצפה ויצירת שכבת צבע רב תאית ועמידה. ניתן לשלב גם פיזור קווארץ בין השכבות למניעת החלקה.

אז מהו בעצם האפוקסי?

האפוקסי ידוע בתור "הפלדה הנוזלית", זוהי שכבת דבק המבוססת על שרפים, ואשר נחשבת לאחת השכבות החזקות והעמידות בטבע, היא עומדת בפני עומסים כבדים, ושומרת על איטום הרצפה.
מלבד זאת, ניתן ליצור עמו תבניות, לייצר עמו מודלים לתעשייה וכולי.

אילו יישומים נוספים ניתן לבצע עם דבק האפוקסי?

מלבד ציפוי של משטחים, הוא משמש גם לדקורציה יצירת אפקטים קריסטליים, שבילים, מעברים לסביבת הפנים ולסביבת החוץ. ציפוי אפוקסי נפוץ גם בתעשיית ריהוט העץ, ובדרך כלל מבוצע על שולחנות, כיסאות, ספסלים, משטחי עבודה וציפוי דלתות המטבח. יתרון נוסף שמביא עמו האפוקסי, הוא שכבת בידוד, המאפשרת חיסכון אנרגטי.

תהליך העבודה עם אפוקסי כולל הנחת שכבת הדבק והחלקת המשטח, עד לקבלת תוצאה סופית מקצועית וישרה. את העבודות עם חומרי האפוקסי רצוי לבצע באמצעות בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים בשל ייבושו המהיר וטכניקת העבודה הלא פשוטה.

ח.ב איטום וציפוי במערכות מתקדמות בע"מ - חברה לביצוע עבודת איטום, יציקות, ציפויים ולכל סוגי המבנים תוך שמירה על רמת סטנדרטים מהגבוהות בתחום, שבאה לידי ביטוי בשימוש בחומרים האיכותיים בעלי הטכנולוגיה החדשנית ביותר ושמירה על רמת שירות נאותה. לפרטים נוספים, ייעוץ וקביעת פגישה צלצלו אלינו :  08-8580262 / 050-9099068

צרו קשר  אימייל  [recaptcha]

  צרו קשר


  ח.ב. איטום וציפוי במערכות מתקדמות בע"מ
  המלאכה 6 קריית מלאכי
  כתובת למשלוח דואר: ת.ד 603 , קרית מלאכי, מיקוד 8310601

  טל: 08-8580262
  נייד: 050-9099068
  פקס: 077-5558366

  hb_itum@walla.com