טלפון 08-8580262

נייד 050-9099068

כיצד מוצאים חברת איטום מתאימה – טיפים למציאתה

ישנן כיום לא מעט שיטות לאיטום מבנים, לרבות איטום גגות. חלקן נחשבות לוותיקות מאד, כאלו שמלוות אותנו לא מעט שנים, וחלקן הצטרפו לרשימה בשנים האחרונות. שלא כמו בעבר, שיטות האיטום של היום ידועות כאיכותיות מאד, השומרות על המבנה מפני חלחול נוזלים לאורך שנים ארוכות ומונעות רטיבות לא רצויה. למחפשים חברת איטום מוצעות כיום לא מעט אפשרויות.

איך מוצאים את החברה המתאימה? הנה כמה טיפים שיעזרו במציאתה:

 1. השירותים שהיא מציעה – אם אתם מחפשים חברות איטום מומלצות, תגלו שהמבחר הוא רחב. יחד עם זאת, לא כל חברה מומלצת בהכרח תתאים לכם. עליכם לבדוק אילו שירותים היא מציעה ובמה היא מתמחה: האם היא מציעה שירותי איטום גגות? איטום בריכות שחיה? או אולי איטום מרפסות? מומלץ לשים דגש על עניין המומחיות ולוודא שהחברה שבה בוחרים אכן מציעה את המענה המתאים.
 2. הניסיון – כמה שנים מציעה החברה את שירותיה בשוק? האם זו חברה מנוסה, הפועלת בשוק לא מעט זמן, או שמא חברה חדשה יחסית? ניסיון, במקרה הזה, מהווה פרמטר חשוב שכדאי לבדוק אותו שכן מסייע לאנשי המקצוע להתמודד עם האתגרים הרבים שמציעה העבודה עצמה.
 3. בדיקת פרויקטים קודמים – אחת הדרכים לאתר את החברה המתאימה היא על ידי בחינת פרויקטים קודמים שהיא ביצעה. אין כמו מראה עיניים ואין כמו קבלת חוות דעת ורשמים מלקוחות קודמים. חשוב מאד לאסוף כמה שיותר מידע על החברה, לשאול לקוחות שנעזרו בה בעבר ולבדוק מולם האם ועד כמה היו מרוצים משירותי האיטום שהיא הציעה. בנוסף, ניתן כיום גם לאסוף מידע באמצעות הרשתות החברתיות, ובאמצעות אתרי אינטרנט שונים.
 4. המחיר כפרמטר חשוב המצדיק התייחסות רבה – טווח המחירים של שירותי האיטום הוא רחב. כדאי מאד לערוך סקר שוק ולבדוק מהו המחיר הריאלי כיום עבור עבודות מסוג זה. כדאי לקחת בחשבון, וכפי שקורה לגבי שירותים אחרים, שמחיר גבוה יכול פעמים רבות גם להעיד על איכות גבוהה של עבודה אבל לא בהכרח. ולכן, חשוב מאד לבחון פרמטרים נוספים, מלבד העלויות ובמקביל לא להתפתות לשלם פחות, כי – כידוע – הזול עולה בסוף ביוקר.

זקוקים לשירותיה של חברת איטום לצורך איטום גג, מרפסת או אולי בריכת שחייה?

חברת איטום – ח.ב איטום וציפוי בע"מ, המתמחה בביצוע פרויקטים בענף האיטום והציפוי הן עבור לקוחות פרטיים והן עבור לקוחות עסקיים, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה.

לפרטים, צרו קשר בטלפון 08-8580262 בנייד 050-9099068

צרו קשר  אימייל  [recaptcha]

  צרו קשר


  ח.ב. איטום וציפוי במערכות מתקדמות בע"מ
  המלאכה 6 קריית מלאכי
  כתובת למשלוח דואר: ת.ד 603 , קרית מלאכי, מיקוד 8310601

  טל: 08-8580262
  נייד: 050-9099068
  פקס: 077-5558366

  hb_itum@walla.com