טלפון 08-8580262

נייד 050-9099068

בתים ירוקים, הם בתים המאפשרים מיצוי מיטבי של האנרגיה שלהם, הם בעלי רמת בידוד גבוהה במיוחד, אשר מונעת זליגה של הטמפרטורה מחלל הפנים לחוץ, ולהיפך.
איטום קירות חוץ איכותי מאפשר יתרונות רבים, אשר יבואו לידי ביטוי באמצעות חיסכון כספי, שמירה על הסביבה, ורמת אקוסטיקה טובה יותר בבית.

אילו סוגי איטום קיימים?

האיטום הראשון הוא בשלב בניית המבנה, בטרם הנחת החיפוי או הציפוי הקשיח על הקיר, והוא כולל בעיקר הנחת שכבת בידוד פולימרית, אשר תמנע גם ממים כלואים לחדור אל חלל הפנים.
האיטום השני הוא לאחר שהמבנה מוכן והתגלו חריצים, סדקים ופגמים על קירותיו.
במקרה זה נדרשת עבודת תיקון הכוללת מילוי, ציפוי ועוד.

אילו סוגי סדקים ניתן למצוא על הקירות?

סדקי שערה- אלו סדקים שטחיים בלבד, אשר נראים על פני שטח שכבת הטיח, על אף היותם "תמימים" יש בכוחם להעביר מים על שטח פני הקיר אל השכבה הפנימית.

סדקי נים- סדקים עבים יותר, אשר מופיעים בדרך כלל בין הבלוקים, וגם הם פוגעים בשכבת הבידוד והאיטום בבית. סדקים רחבים יותר, הם הסדקים העובדים- הם נמצאים בכל חיבור, שקיים על הקיר, בין שכבות הבטון, ליד החלונות או הדלתות, מדובר בסדקים עמוקים יותר, שלעיתים נובעים מתזוזות טקטוניות ולעיתים מביצוע לקוח של עבודות הגמר.

מה כולל תהליך האיטום?

תהליך איטום קירות חוץ כולל טיפול נקודתי בסדקים עצמם. בין אם מדובר על הנחת שכבת חומר בידוד גמיש, אשר מאפשר למנוע חדירה ותזוזה של מים על השכבות הפנימיות יותר בקיר, או הנחת שכבת חומר צמנטי, על מנת לאפשר בידוד נוסף וכמובן בסיום כיסוי הסדק, אשר נאטם בצבע אוטם על מנת להבטיח תוצאות ארוכות ואיכותיות לאורך זמן.

ח.ב חברה לשירותים לביצוע עבודות בתחום האיטום מבנים ומשטחים ,איטום גגות, ועוד המקפידה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, מבצעת שימוש בחומרי איטום מקצועיים תוך שקיפות מלאה ושמירה על רמת שירות, לקבלת פרטים, הצעת מחיר, ייעוץ ויצירת קשר, פנו אלינו:  08-8580262, 050-9099068

צרו קשר  אימייל  [recaptcha]

  צרו קשר


  ח.ב. איטום וציפוי במערכות מתקדמות בע"מ
  המלאכה 6 קריית מלאכי
  כתובת למשלוח דואר: ת.ד 603 , קרית מלאכי, מיקוד 8310601

  טל: 08-8580262
  נייד: 050-9099068
  פקס: 077-5558366

  hb_itum@walla.com