טלפון 08-8580262

נייד 050-9099068

איטום בריכות שחייה – חשוב וכדאי לדעת

במדינה חמה כמו ישראל אין זה פלא שבבתי קרקע רבים אפשר למצוא כיום בריכות שחייה פרטיות. גם הבריכות הציבוריות נפוצות ומבוקשות מאד, ונוהגים לבקר בהן הן בחודשי הקיץ החמים והן בחורף, ובמיוחד אם אלו בריכות מקורות או מחוממות. בדומה לאיטום מבנה כלשהו, גם הבריכה עצמה דורשת איטום ברמה גבוהה על מנת למנוע את חלחול המים דרך דפנותיה ונזקים חמורים, שתיקונם עשוי לעלות לא מעט כסף. איטום בריכות שחייה, שירות ייחודי המוצע על ידי חברות, המתמחות באיטום, מתבסס על פתרונות איטום איכותיים, המאפשרים את איטומה המרבי של הבריכה לאורך שנים.

לבדוק מראש

כאשר מעוניינים להזמין שירותי איטום בריכת שחייה, חשוב לבחון כמה פרמטרים: ראשית, מי היא החברה המציעה את השירות, האם היא אכן מתמחה באיטום מסוג כזה והאם צוותיה בעלי ההכשרה הנדרשת. שנית, מהן שיטות האיטום שעל פיהן היא פועלת. האם אלו נחשבות לשיטות איטום יעילות וחדשניות, הידועות ככאלו המוכיחות את עצמן לאורך שנים, או שמא שיטות פחות מומלצות, אך זולות מאד? מכיוון שמדובר באיטום, ישנה חשיבות רבה מאד לאיכות וליעילות. בריכות שחייה שאינן אטומות כראוי, בין אם אלו בריכות פרטיות ובין אם ציבוריות, עשויות לגרום לנזקים חמורים במיוחד, נזקים שמתחילים אולי בקטן אך לאט לאט גדלים ומתפרסים על פני שטח נרחב יותר. תיקונם במקרה הזה יעלה סכומי כסף גבוהים מאד, וזאת כמובן לצד עוגמת הנפש הרבה בשל הנזק הרב שנגרם במקום.

איך זה נעשה

איטום הבריכה נעשה לרוב על ידי שימוש בציפויים מיוחדים, ההופכים את הבריכה לאטומה ולעמידה בפני רטיבות. כך, המים אינם יכולים לחלחל דרך דפנותיה ולגרום לנזקים קשים בסביבה. הציפוי מחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות ואיננו פוגע במראה שלה. מעבר לכך, קל ונוח מאד לעבוד אתו והוא עומד בכל דרישות התקן הקיימות. הוא מתאים גם למאגרי מים מסוגים שונים ותחזוקתו פשוטה ליישום. הציפוי, מסוג אפוקסי, מיועד לרצפות בטון, כמו זו של הבריכה ובכך מאפשר התאמה מלאה לצורך ומענה מצוין למחפשים פתרון לאורך זמן.

מעוניינים לבנות בריכה בחצר, לאטום בריכה או מאגר קיימים?

חברת איטום – ח.ב איטום וציפוי בע"מ, המתמחה בביצוע פרויקטים בענף האיטום והציפוי הן עבור לקוחות פרטיים והן עבור לקוחות עסקיים, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה לצורך איטום הבריכה כחלק בלתי נפרד מתהליך בנייתה. לפרטים, צרו קשר בטלפון 08-8580262 בנייד 050-9099068

צרו קשר  אימייל  [recaptcha]

  צרו קשר


  ח.ב. איטום וציפוי במערכות מתקדמות בע"מ
  המלאכה 6 קריית מלאכי
  כתובת למשלוח דואר: ת.ד 603 , קרית מלאכי, מיקוד 8310601

  טל: 08-8580262
  נייד: 050-9099068
  פקס: 077-5558366

  hb_itum@walla.com